Skip to content
REZERVUJTE TERAZ A GARANTUJEME VÁM TIE NAJLEPŠIE CENY !

THERMALPARK DUNAJSKÁ STREDA

 

Ak ste sa rozhodli stráviť dovolenku na juhozápade Slovenska, určite by ste nemali obísť Thermalpark Dunajská Streda. Thermalpark je jedným z najznámejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. Termálne kúpalisko sa nachádza v krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova a ponúka návštevníkom všetkých vekových kategórií kvalitné služby a dokonalú relaxáciu. Vďaka svojmu kombinovanému krytému bazénu s prepojením na vonkajší bazén poskytuje Thermalpark celoročné služby. 

Okolie lesoparku navyše poskytuje možnosti prechádzok po udržiavaných lesných chodníčkoch. 

Bazény 

V areáli Thermaparku Dunajská streda sa nachádza dokopy desať bazénov na ploche 18 hektárov – štyri vnútorné a šesť vonkajších. Voda je vhodná na plávanie, ale má aj blahodarné účinky pri ochoreniach pohybového ústrojenstva vďaka mineralizovanej liečivej vode s teplotou od 24 do 39 °C. Termálna voda sa nachádza až v troch bazénoch. Termálna voda s teplotou 54 – 56 °C sa získava z geotermálneho vrtu v hĺbke 1 600 metrov.

Okrem možnosti si zaplávať ponúka Thermalpark množstvo iných služieb a procedúr aj možnosti sa pohodlne ubytovať.

Cenník

Do Thermalparku si máte možnosť zakúpiť buď jednorazové vstupenky, alebo zvýhodnené rodinné vstupenky, vstupenky pre držiteľov vernostnej karty DS a skupinové vstupenky. Ďalšou možnosťou je zakúpenie darčekových kariet v rôznych hodnotách, permanentky na 10 a 30 vstupov k bazénom a na 10 vstupov do saunového sveta.

Vstupenky do Thermalparku

Jednorazové vstupenky

3 hodiny

Celý deň

Dospelá osoba

9,50 €

11,00 €

Senior nad 62 r., telesne postihnutý doprovod

pre hostí s telesným postihnutím, študent*

8,50 €

10,00 €

Dieťa do 14 rokov

7,00 €

8,00 €

Dieťa do 3 rokov

Zadarmo

Zadarmo

Doplatok za každú začatú ½ hodinu                                                                           

0,50 €

 

Víkendový a sezónny príplatok**

0,50 €

1,00 €

 

Rodinné vstupenky

 

Celý deň

2 dospelí + 1 dieťa do 14 rokov

 

25,00 €

2 dospelí + 2 deti do 14 rokov

 

33,00 €

Víkendový a sezónny príplatok**

 

2,00 €

https://thermalpark.sk/cennik/

 

Atrakcie

Okrem rôznych druhov bazénov je v Thermalparku Dunajská Streda k dispozícii množstvo ďalších atrakcií v závislosti od ročného obdobia. Milovníci aktívneho pohybu sa môžu tešiť na volejbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko, minigolf, stolný tenis, teqball a vonkajší šach. 

Pre rodiny s deťmi ponúka kúpalisko zábavu predovšetkým počas leta. Pre deti tu je detský bazén so zábavnou šmykľavkou, tobogánová veža so siedmimi tobogánmi aj zaujímavý animačný program. Súčasťou areálu je prírodné jazero, kde sa môžete kúpať, člnkovať a vyskúšať si vodné športy. Hneď vedľa termálneho kúpaliska sa nachádza autocamping a drevené chatky. Pre oddych a relax môžete aj v zimnej sezóne zavítať do saunového sveta alebo využiť možnosť masáže.

Wellness 

Masážne centrum ponúka rôzne druhy masáží a špeciálnych procedúr. V saunovom svete máte na výber štyri sauny: fínsku saunu, biosaunu, infrasaunu a parnú saunu. Nachádza sa tu aj soľná kabína, jacuzzi a ochladzovací bazén. Wellness zóna tak vďaka svojej širokej ponuke služieb ponúka návštevníkom možnosť dokonalého uvoľnenia a oddychu.

Skrinky 

Svoje veci si počas návštevy v Thermaparku môžete pohodlne a bezpečne uschovať v skrinkách. Skrinky fungujú na čipový náramok, ktorý dostanete pri vchode po zakúpení vstupenky. Skrinky sa otvárajú jednoducho priložením čipu k čítačke, ktorá sa nachádza na bočnej stene každého radu. Skrinky sa nachádzajú v hlavnej budove na prízemí,  v suteréne a počas letnej sezóny aj  vzadu vo vonkajšom areáli pri hygienickom bloku. 

 

Ubytovanie v okolí

Priamo v susedstve Thermalaprku Dunajská streda máte možnosť pohodlného ubytovania v moderných apartmánových domoch Termál. Apartmány sú s Thermalparkom spojené prepojovacou chodbou, vďaka ktorej budete mať pohodlný prístup do priestorov Thermalparku v každom ročnom období a za každého počasia.

Stravovanie 

Návštevníci majú možnosť stravovania priamo v areáli Thermalparku. V hlavnej budove funguje klimatizovaná reštaurácia. Otvorená je počas celého roka v čase od 9:30 do 20:30 hod. Počas letnej sezóny sú tiež v areáli k dispozícii sezónne stánky s veľkým výberom jedál a občerstvenia.

 

Jazykové možnosti v Thermal Parku 

V Thermal parku sa dohovoríte vzhľadom na jeho južnú polohu v slovenskom, maďarskom a v prípade potreby aj v anglickom jazyku. 

 

Parkovanie

Pri areáli kúpaliska sa nachádza veľkokapacitné parkovisko. Za parkovné zaplatíte v pokladni pri vchode alebo v automate pred hlavnou budovou s parkovacou kartou, ktorú vám vydá automat pri vchode do parkoviska. Cena parkovného na celý deň je 2 EUR.