Skip to content
REZERVUJTE TERAZ A GARANTUJEME VÁM TIE NAJLEPŠIE CENY !

Wellness pobyt pre dvoch s masážou – užite si romantický večer

Sviatok lásky, výročie, akýkoľvek iný deň v kalendári, ktorý nemusí mať špeciálny význam. Dôvodov, prečo si užiť krásny večer vo dvojici, je hneď niekoľko a úlohu v tom rozhodne nehrá fakt, ako dlho naša láska kvitne. Pred každým sviatkom usilovne hľadáme darček, ktorý sa bude našej polovičke páčiť. Uvažujeme nad množstvom materiálnych vecí, ale tento rok môžeme spraviť krok úplne odlišným smerom. Zabudnite na darčeky, na ktoré bude o týždeň padať prach na poličke. Darujte wellness pobyt pre dvoch a doprajte si spoločne strávený čas, ktorý môžete využiť na regeneráciu. Wellness pobyt pre dvoch je tým najlepším darčekom, ktorý môžete darovať. Má jednu nepopierateľnú výhodu – vychutnať si ho môžete zas a znova. 

Čas, ktorý spolu strávite, je nenahraditeľný 

Každý deň pracovného týždňa máme plné ruky práce. Valí sa na nás jedna úloha za druhou. V práci sa snažíme pokoriť dlhý zoznam úloh a doma nie je situácia iná. Čaká na nás množstvo domácich prác. Niet divu, že počas bežných dní odsúvame svoj partnerský život bokom. Práve v takýchto chvíľach je ideálnym krokom zmeniť svoje prostredie a načerpať množstvo novej energie, ktorá vám pomôže na chvíľu vypnúť. 

Mnoho ľudí si neuvedomuje, že je obrovský rozdiel medzi trávením času spolu a kvalitným strávením času spolu. V prvom prípade hovoríme len o svojej prítomnosti a pokojne môžeme do tejto kategórie zaradiť i sledovanie večerných televíznych novín. Sme s partnerom, ale zároveň sú naše myšlienky na míle vzdialené. Uvažujeme nad povinnosťami, problémami a v skutočnosti čas netrávime spoločne. Ak sa rozhodneme pre kvalitné spoločné strávenie času, venujeme svojmu partnerovi nielen čas, ale i celú svoju pozornosť. Je to ten najkrajší darček, ktorý môžeme venovať. 

Kvalitné trávenie času s partnerom môžete doplniť masážou, ktorá vám obom pomôže na chvíľu vypnúť. Masáž je úľavou pre naše telo i myseľ. Pomáha nám oslobodiť sa od zhonu všedných dní a naplno si vychutnať príjemný okamih. Wellness pobyt pre dvoch je stelesnením kvalitného času stráveného vo dvojici. Dajte mu tento rok šancu a zistíte, ako veľmi môže posilniť vaše vzájomné puto. 

Wellness pobyt pre dvoch je dobrým krokom pre odbúranie napätia 

Žiadny vzťah nie je prechádzkou ružovým sadom. Hoci si na začiatku predstavujeme, že každý deň bude maľovaný v dokonalých farbách, realita je iná. To však nie je zlé. Náš partner stojí po našom boku v dobrých aj zlých chvíľach. V mnohých prípadoch práve zlé chvíle odhaľujú viac, ako tie dobré. Nemôžeme poprieť, že zlé chvíle vytvárajú v našich vzťahoch napätie. Wellness pobyt pre dvoch vám pomôže pozrieť sa na vzťah z inej perspektívy a pomaly odbúravať napätie, ktoré medzi vami vzniká. 

Je bežnou realitou, že sa cítime ako vo väzení bežných povinností. Napätie narastá nielen v našom vzťahu, ale i v nás. Práve z toho dôvodu je ideálne aspoň na chvíľu zmeniť prostredie, oslobodiť sa od každodennej rutiny a načerpať novú energiu. Vyrazte na wellness pobyt pre dvoch a pocítite, že oslobodenie sa od bežného prostredia môže váš vzťah posilniť a posunúť na novú úroveň. Na chvíľu nebudete musieť myslieť na záplavu každodenných úloh. Wellness pobyt pre dvoch môžete využiť i ako čas, kedy si spoločne pohovoríte o veciach, ktoré vás už dlhú dobu trápia. 

Pandémia nás uväznila doma, ale často sme od seba ešte ďalej 

Napätie je v mnohých vzťahoch spôsobené i celosvetovou pandémiou. Na dlhý čas sme ostali doma a všetky sociálne kontakty sa obmedzili na minimum. Naše pracovné prostredie sa tiež presunulo

domov a zrazu začala naša práca i naše súkromie splývať. Už sme nemali ani chvíľu pre seba. Nemôžeme sa čudovať, že tento stav spôsobil v mnohých vzťahoch extrémne napätie. Dnes máme možnosť pomaly sa vracať do normálneho nastavenia. Napätie však ostáva. 

Využite možnosť wellness pobytu pre dvoch a vezmite si dovolenku od všetkých problémov, ktoré by na vás doma mohli číhať. Vychutnajte si spolu so svojím partnerom rozmaznávanie v podobe kvalitnej masáže a vráťte sa do čias, kedy ste si prítomnosť toho druhého skutočne užívali. Niekedy stačí naozaj málo a vzťah získa iskru, ktorú ste dlhé roky považovali za stratenú. Regenerácia a oddych sú pravými liekmi na akúkoľvek krízu. Počas wellness pobytu pre dvoch zažijete romantiku, ktoré bola počas dlhých mesiacov minimalizovaná. Rozmaznávajte sa a čerpajte energiu zo spoločne stráveného času. 

Trávenie spoločného času je základom pre pevný partnerský vzťah 

Možno necítite žiadne prvé náznaky blížiaceho sa problému. Možno je medzi vami všetko v najlepšom poriadku, a preto uvažujete, či je wellness pobyt pre dvoch pre vás tou správnou voľbou. Rozhodne áno. Na začiatku vzťahu prechádzame poznávaním a všetko je pre nás nové. Každý z nás však postupom času unikne do bezpečie zvykov a toho, čo pozná. Zo vzťahu sa začne vytrácať 

objavovanie a krása nepoznaného. Wellness pobyt pre dvoch vám pomôže zmeniť svoju každodennú rutinu. Spoločne zažijete niečo nové. Vyrazíte na objavovanie nového miesta, užijete si skvelú masáž a na chvíľu budete mať opäť čas len pre seba. Vychutnáte si romantiku, ktorá vám pomôže budovať váš vzťah. 

Výhodou plánovania wellness pobytu pre dvoch je i fakt, že získate motiváciu skutočne so svojím partnerom stráviť kvalitný čas. Mnohé páry stavia na spoločný večer, ale je viac ako pravdepodobné, že ho napokon kvôli svojim denným plánom zručia. Rezervácia wellness pobytu pre dvoch je malým sľubom, ktorým sa voči tomu druhému zaväzujete, že v daný deň a na danom mieste skutočne budete spolu. Postupne sa začnete na tento čas tešiť oveľa viac, pretože sa stane stelesnením pohody a pokoja. Veríme, že si svoj pobyt vychutnáte a vyťažíte z neho pre svoj vzťah absolútne maximum. 

Pusťte sa do plánovania wellness pobytu spoločne 

Wellness pobyt pre dvoch je ideálnym darčekom, ale nezabúdajte na to, že vždy by mal obsahovať aktivity, ktoré zaujímajú oboch. Perfektné plánovanie nie je vždy základom úspechu. Objednajte sa na masáž, doprajte si všetko, čo obľubujete, ale zároveň nezabúdajte počúvať svojho partnera. Je skvelým krokom, ak sa budete v plánovaní aktivít striedať. Niekto si rád dopraje skvelú a regeneračnú masáž, ale iný dá prednosť prechádzke alebo cyklistike. Dajte si záležať na tom, aby váš wellness pobyt pre dvoch obsahoval aktivity, ktoré vyhovujú obom. 

Spoločný čas môžete stráviť už pri samotnom plánovaní vášho nového dobrodružstva. Doprajte si čas a objavte všetko, čo sa v okolí nachádza. Zároveň si však nevytvárajte žiadny striktný plán, ktorý by vás napokon mohol brzdiť. Je skvelé mať prehľad o tom, čo sa v okolí nachádza. Ale každý z nás vie, že najlepšie zážitky sa rodia zo spontánnych nápadov. 

Odložte elektroniku a dajte voľný priechod svojim citom 

Moderné technológie sú dnes všade okolo nás a je veľmi jednoduché podľahnúť ich čaru. Počas romantického víkendu im však dajte jasné STOP. Vychutnajte si čas s partnerom, doprajte si oddych pri wellness procedúrach a rozprávajte sa spolu. Sociálne siete a neustále dokumentovanie často odvádza našu pozornosť nesprávnym smerom. Ak si chcete svoj wellness pobyt pre dvoch skutočne vychutnať, doprajte si i digitálny detox. Možno vás prekvapí, že váš vzťah je vďaka nemu plnohodnotnejší a je to práve váš telefón, ktorý často narúša čas vo dvojici. 

Veríme, že si svoj wellness pobyt pre dvoch skutočne vychutnáte. Strávite spoločne kvalitný čas, načerpáte novú energiu a možno opäť uvidíte vo svojom partnerovi toho, do koho ste sa zamilovali. Wellness pobyt je ideálnym miestom, ktoré vám umožní opustiť koľaje každodennej rutiny a pozrieť sa na všetko s nadhľadom. Venovať ho môžete zas a znova. Nikdy to však nebude rovnaký darček. 

apartmany-termal-dunajska-streda-ubytovanie

Apartmány Termal

Apartmánové domy Termál ponúkajú ubytovanie v priamom susedstve THERMALPARKU Dunajská Streda. S THERMALPARKOM nás spája prepojovacia chodba, ktorá zaručí našim klientom pohodlný prístup do jeho priestorov v lete aj v zime.

Zdieľaj tento článok

jarny-wellness-pobyt-dunajska-streda

WELLNESS POBYT