Skip to content
REZERVUJTE TERAZ A GARANTUJEME VÁM TIE NAJLEPŠIE CENY !

Wellness pobyt je všetko, čo potrebujete k dokonalému reštartu

Novoročné predsavzatia nechávame ďaleko za sebou. Uvedomujeme si, že tvrdá práca a rýchle životné tempo si vyberajú daň na našom zdraví. Výsledky stoja v mnohých prípadoch na vrchole našej pomyselnej pyramídy hodnôt, ale niekedy je tým správnym krokom spomaliť a užívať si prítomný okamih. Wellness pobyt v Thermalparku je tým správnym receptom na oddych po náročnom pracovnom období. Pomôže vám užiť si čas tak, ako ho máte radi. V našom dnešnom článku sa dozviete 5+1 tipov, prečo navštíviť Thermalpark a vychutnať si čas na oddych. Už na úvod prezradíme, že nebude reč len o fyzických benefitoch pre vaše zdravie. Apartmány Termal sa môžu stať pohladením pre vašu dušu i telo. 

wellness pobyt proti vyhoreniu

1. Začiatok roka je ideálnym časom na načerpanie fyzických i psychických síl

V čase, keď sa väčšina z nás vrhá do šialeného pracovného tempa, kráčajte proti prúdu. Pokojný víkend v apartmánoch Termal v blízkosti Thermalparku venovaný wellness pobytu vám pomôže nielen načerpať novú silu. V mnohých prípadoch si ani neuvedomujeme, koľko času zameriavame svoju pozornosť jedným smerom. Snažíme sa nájsť ideálne riešenie problému, ktoré však neexistuje, a nám po určitom čase začínajú dochádzať nápady. Práve v tomto okamihu je skvelým krokom zastaviť sa a pozrieť sa na všetky ťažkosti a strasti s nadhľadom.

 

Wellness pobyt v Thermalparku sa práve týmto okamihom môže pre vás stať. Nikdy nie je neskoro investovať do svojho zdravia. Neobmedzujme sa len na fyzické zdravie, ktoré v príručkách zahŕňa dostatok zeleniny, správny pitný režim a dostatočný pohyb.

 

Jedným z jeho hlavných pilierov je nepochybne i oddych. Apartmány Termal vám ponúknu tú správnu kombináciu pokojného víkendu, ktorý predstavuje správny kokteil oddychu a rozmaznávania. Doprajte si spánok ako v bavlnke, ktorý vám dodá energiu a pocit znovuzrodenia na seba nenechá dlho čakať. Spomaliť sa dnes nepovažuje za slabosť, ale za spoznanie a rešpektovanie svojich potrieb a hraníc. 

wellness pobyt lávové kamene

2. Wellness pobyt môže byť jednou z prevencii syndrómu vyhorenia

Syndróm vyhorenia je jedným z hlavných dôsledkov nášho extrémne rýchleho životného štýlu. Odpojiť sa od reality prináša svoje ovocie v podobe novej energie a celkového reštartu organizmu. Práca a oddych by v našom živote mali kráčať ruka v ruke. Workoholizmus už dnes nie je cenenou vlastnosťou, pretože sa učíme hľadať balans, ktorý nás posunie vpred. Práve balans však počas náročných dní strácame a syndróm vyhorenia na seba nenechá dlho čakať.

 

Symptómy syndrómu vyhorenia:

 • chronická únava
 • nespavosť
 • bolesti hrudníka
 • tráviace problémy
 • rýchle zabúdanie a zhoršená pozornosť
 • neustála podráždenosť
 • úzkosť
 • depresia

 

Ak prechádzame syndrómom vyhorenia, nedokážeme sa zastaviť a vychutnať si krásu okolo seba. Oddych neprichádza do úvahy a problémom je, že v takejto situácii netušíme, ako správne oddychovať. Syndróm vyhorenia sa negatívne podpisuje na našom fyzickom i psychickom zdraví. Nezatvárajte pred problémom oči a neuzatvárajte sa do seba. Jednou z najlepších možností je zmeniť miesto, kde sa práve nachádzate.

 

Vyrazte na wellness pobyt do Thermalparku a skúste sa pozrieť na svoju situáciu s odstupom. Syndróm vyhorenia sa týka každej profesie. Náš život nedefinuje len práca, ale i chvíle s našimi blízkymi a dokonca i okamihy, ktoré strávime osamote. Wellness pobyt nám v mnohých oblastiach pomáha uvedomiť si naše smerovanie a fakt, či nám doterajšie tempo vyhovuje. Apartmány Termal sú navrhnuté tak, aby ste mohli oddychovať naplno a vychutnať si prémiovú starostlivosť.

wellness pobyt apartmány termal

3. Miesto, ktoré vám môže zmeniť život – i to sú apartmány Termal

Thermalpark je miesto, ktoré môže zmeniť váš život od základov len tým, že vám poskytne čas pre seba. Počas hektických dní zapína náš organizmus autopilota a my sa sústredíme len na množstvo úloh, ktoré je potrebné vykonať a dokončiť. Niekedy si ani nedokážeme spomenúť, kedy naposledy sme uvažovali nad tým, čo v skutočnosti chceme. Zabúdame na svoje sny a túžby, a tak strácame podstatný kus svojho ja. Wellness pobyt v Thermalparku vám môže pomôcť opäť sa napojiť na svoje vlastné ja a zlepšiť fyzickú i psychickú pohodu.

Nikdy nezabúdajme na to, že naše fyzické a psychické zdravie sú mimoriadne úzko prepojené. Môžeme dbať na každý pilier nášho fyzického zdravia, dopriať si vyváženú stravu i pohyb, ale nikdy nedosiahneme dostatočné výsledky, ak sa nezameriame i na psychickú pohodu.

Apartmány Termal v blízkosti Thermalparku vám ponúknu krásne prostredie, v ktorom nie je žiadnym problémom vypnúť. Thermalpark je navrhnutý tak, aby ste si mohli užívať pohodu i v prípade, že patríte medzi tých, ktorí si najlepšie oddýchnu pri plnohodnotnom pohybe.

relaxačný wellness pobyt

4. Osloboďte sa v apartmánoch Termal od svojej každodennej rutiny

Wellness pohyb v Thermalparku je zaručeným spôsobom, ako sa oslobodiť od každodennej rutiny. Thermalpark ponúka množstvo atrakcií a spôsobov, ako si vychutnať svoj čas. Apartmány Termal sa od Thermalparku nachádzajú len niekoľko krokov. Nenechajte sa však obmedzovať priestorom a pokojne vyrazte spoznávať okolie. Vyrazte na prechádzku do prírody alebo vyskúšajte cvičenie na čerstvom vzduchu.

 

Akýkoľvek nový stimul vám pomôže poraziť rutinu a vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, v ktorej už všetko poznáte. Fyzická aktivita je najlepším spôsobom ako poraziť stres a zlepšiť kvalitu svojho života. Wellness pobyt v apartmánoch Termal sa môže stať tým správnym impulzom, ako vyťažiť z dovolenky ešte viac.

darček wellness pobyt pre dvoch

5. Wellness pobyt vám umožní vymaniť sa z nikdy nekončiaceho cyklu multitaskingu

V minulých rokoch bol multitasking mimoriadne vyhľadávanou a cenenou vlastnosťou. Dnes však vieme, že multitasking znižuje našu koncentráciu a je častým dôvodom chýb. Vymaniť sa z nikdy nekončiaceho cyklu však nemusí byť jednoduchou úlohou. Thermalpark je miesto, v ktorom nemusíte myslieť na nikdy nekončiace povinnosti – v Thermalparku môžete relaxovať a zabudnúť na nervozitu, ktorá plynie z multitaskingu.

Mnohé vedecké výskumy sa zhodujú, že multitasking je zodpovedný za tvorbu stresového hormónu kortizolu a adrenalínu. V apartmánoch Termal však na multitasking myslieť nemusíte. Odbremeňte svoju myseľ a vymaňte sa z nekonečného multitaskingu, ktorý vám zabraňuje spoznať svoje lepšie ja. V Thermalparku je to možné.

+1 Wellness pobyt sa môže premeniť i na skvelý darček pre niekoho, kto už má všetko

Wellness pobyt nie je len o darovaní zázračných procedúr a oddychu. Je o darovaní komodity, ktorá je pre nás všetkých najvzácnejšia. Wellness pobyt v Thermalparku vám umožňuje darovať čas. Thermalpark je perfektnou oddychovou zónou, ktorá odbremeňuje od stresu a povinností bežných dní. Zabúdate na bežný kolobeh a každé ráno sa v apartmánoch Termal zobúdzate s lepšou náladou.

Mnohé spoločnosti už dnes poznajú výhody wellness pobytu pre svojich zamestnancov a zaraďujú ho medzi benefity konkrétnej pracovnej pozície. Thermalpark a apartmány Termal sú rovnako otvorené tejto filozofii. Wellness pobyt je skvelou dovolenkou, ktorá vás zbaví negatívnych emócií. 

wellness na stres

Wellness pobyt ako nový začiatok po ťažkom období

Apartmány Termal sú otvorené pre každého, kto hľadá pokojné miesto so skvelou kvalitou služieb. I po ťažkom životnom období objavíte v apartmánoch Termal príjemnú atmosféru, ktorá dokáže vrátiť stratenú rovnováhu späť do života. Naša psychika si často vyberá na zdraví tú najvyššiu daň, ale wellness pobyt v Thermalparku vám môže pomôcť v zotavení sa.

Prečo skutočne vyraziť na wellness pobyt a dať šancu apartmánom Termal:

 • v apartmánoch Termal načerpáte novú energiu
 • Thermalpark je stvorený na oddych i na nové dobrodružstvá
 • oslobodíte sa od každodennej vyčerpávajúcej rutiny a oslobodíte sa od stresu
 • strávite plnohodnotný čas so svojimi najbližšími
 • zotavíte sa z negatívnych pocitov, ktoré so sebou prináša rýchle pracovné tempo

Rezervujte si apartmány Termal v blízkosti Thermalparku a dajte šancu oddychu, ktorý vám pomôže získať nadhľad. Odmenou je nielen lepšia nálada, ale i opätovné spojenie so svojim pravým ja. Apartmány Termal vám ponúkajú skvelú kvalitu služieb a výhodnú polohu.

apartmany-termal-dunajska-streda-ubytovanie

Apartmány Termal

Apartmánové domy Termál ponúkajú ubytovanie v priamom susedstve THERMALPARKU Dunajská Streda. S THERMALPARKOM nás spája prepojovacia chodba, ktorá zaručí našim klientom pohodlný prístup do jeho priestorov v lete aj v zime.

Zdieľaj tento článok

jarny-wellness-pobyt-dunajska-streda

WELLNESS POBYT