Skip to content
REZERVUJTE TERAZ A GARANTUJEME VÁM TIE NAJLEPŠIE CENY !

Letné kúpalisko

Predlžujúce sa dni a množstvo slnečného svitu nás nenecháva na pochybách. Leto sa pomalými kradmými krokmi zakráda k nám. Opäť prichádza obdobie vzdušného oblečenia, limonád a zábavy. Z nudnej pracovnej rutiny sa prepneme do obdobia, kedy máme množstvo energie a po práci si užívame dlhé dni, ktoré nás nabíjajú pozitívnymi myšlienkami. Užijeme si grilovanie i nové dobrodružstvá na výletoch. Zároveň opäť prichádza čas, kedy vyrazíme na letné kúpalisko. Ak ste si tento rok ešte nevytvorili zoznam letných kúpalísk, ktoré by ste mali navštíviť, máme pre vás jedného kandidáta. Thermalpark Dunajská Streda ponúka všetko, čo by ste od správneho letného kúpaliska mali žiadať. Užijete si tu nielen skvelú zábavu, ale zároveň môžete staviť na masáže a relaxačné procedúry. Atmosféru ocení každý a Thermalpark Dunajská Streda môže rozhodne mnohé ponúknuť.

Thermalpark Dunajská Streda ponúka svojim návštevníkom skvelé služby počas celého roka

Letné kúpalisko nikdy nesklame. Zvuk špliechajúcej vody, vôňa dobrého jedla a príjemný pocit relaxu, ktorý si môžeme vychutnať po náročnom pracovnom období. Vedeli ste však, že Thermalpark Dunajská Streda nie je len obyčajným letným kúpaliskom? Šancu mu môžete dať počas celého roka a svoje rozhodnutie nebudete ľutovať.

Ak plánujete vyraziť na výlet s deťmi, rozhodne vás poteší množstvo bazénov s termálnou vodou, ktorá okrem zábavy vyniká i skvelými účinkami na organizmus. Deti budú mať možnosť uvoľniť energiu, ktorá sa počas dlhých hodín v školskej lavici nahromadila. Vy si zas vychutnáte čas, ktorý môžete stráviť mimo bežnej rutiny všedných dní.

Návšteva sa však rozhodne oplatí pre každého. Thermalpark Dunajská Streda má otvorené počas celého roka a staviť môžete nielen na kúpanie v termálnej vode. Ak sa cítite na pokraji vyhorenia a pod tlakom, venujte si deň, ktorý bude zameraný predovšetkým na relax. Stavte na pobyt v saune, ktorý pomáha uvoľniť celé telo a poskytne vám príjemný oddych. Potom môžete navštíviť naše masáže, ktoré sa zamerajú na stuhnuté svalstvo a pomôžu vášmu organizmu opäť dosiahnuť stav rovnováhy. Deň zakončíte v niektorom z našich bazénov a nechajte sa rozmaznávať príjemnou vodou.

V Thermalparku Dunajská Streda vždy nájdete relax, ktorý práve potrebujete. V zálohe máme skvelú ponuku pre tých, ktorí vyhľadávajú pokoj a relaxáciu, i pre nadšencov aktívneho oddychu. Stačí sa len rozhliadnuť v ponuke služieb Thermalparku Dunajská Streda a nepochybujeme o tom, že si každý mesiac v roku nájdete niečo, čo budete chcieť vyskúšať. Naše služby sú pre vás dostupné počas celého roka. Vychutnajte si v lete atmosféru pravého letného kúpaliska, ale spomeňte si na nás i vtedy, keď za oknami vládne tuhý mráz a vy nutne potrebujete svoj čas na oddych.

Počas letnej sezóny nedostane nuda žiadny priestor

Obávate sa počas letnej dovolenky nudy a zlého počasia? Verte nám, v tom rozhodne nie ste osamote. Nuda počas letných prázdnin je u nás v Thermalparku Dunajská Streda zakázaným slovom. Nie sme len bežné letné kúpalisko. U nás nudu nezažijete. Pre milovníkov aktívneho leta máme po ruke hneď niekoľko aktivít, pre ktoré sa môžu nadchnúť. Milujete adrenalín a vietor vo vlasoch? V tom prípade rozhodne nevynechajte ani jeden z našich toboganov, ktoré vám tieto pocity doprajú. Tobogany sú určené pre malých i veľkých – dospeláci rovnako nebudú ľutovať, ak sa na jeden z nich vydajú.

Pre deti máme pripravený detský bazén so šmykľavkou, ktorý ponúka množstvo zábavy. Hĺbka vody v bazéne dosahuje len 45 centimetrov, takže rodičia nemusia mať žiadne obavy. Veríme, že si deti užijú počas letných prázdnin tie najlepšie okamihy. Detský bazén so šmykľavkou sa nachádza v našom exteriéri a je spustený počas hlavnej sezóny. V prípade, že nás plánujete navštíviť s vašimi najmenšími, môžete tak urobiť počas celého roka. K dispozícii máte pripravený BABY detský bazén, v ktorom voda dosahuje hĺbku len 25 cm a má príjemnú teplotu do 31°C. Naše letné kúpalisko je pripravené i na zlé počasie, ktoré vás môže počas letnej dovolenky zastihnúť. Obávate sa lejakov, ktoré by zničili zážitok z letných kúpalísk? U nás tieto obavy nemajú opodstatnenie. Počas celého roka máte k dispozícii niekoľko interiérových bazénov s termálnou vodou, ktoré sú rovnako bohatou studnicou zábavy, relaxu i dobrodružstiev.

Zábava i podpora zdravia organizmu, ktorú získate pri návšteve letného kúpaliska

Naše bazény sú naplnené termálnou vodou, ktorá vyviera z vrtu hlbokého 1 600 metrov. Je bohatá na minerálne látky v podobe sodíku, draslíku, horčíku, železa a ďalších minerálnych solí. Sme letné kúpalisko, ktoré ponúka množstvo zábavy, ale zároveň u nás podporíte i zdravie svojho organizmu. Termálna voda je bohatstvom, o ktorom vedeli už naši predkovia. Môže podporiť regeneráciu namáhaného organizmu a ocenia ju malí i veľkí. Pre dospelých je najväčšou záťažou práca v jednej polohe alebo fyzicky náročné pracovné povolanie. Nenechajte sa však oklamať – i detský organizmus dostáva počas pracovných dní poriadne zabrať.

Hmotnosť školskej tašky v mnohých prípadoch prekračuje hranicu 10 kilogramov. Jej nosenie mimoriadne zaťažuje pohybový aparát detí napriek tomu, že sa dnes snažíme voliť tie najlepšie školské tašky minimalizujúce túto záťaž. Rovnako si musíme uvedomiť, že deti sedia počas celého dňa v škole v jednej polohe, ktorá v mnohých prípadoch nie je vhodná. Uvoľnenie namáhaných svalov a správna regenerácia sú kľúčové i pri deťoch.

Vychutnajte si u nás aktívny oddych

Letné kúpalisko nie je len o slnení a najlepších skokoch do vody. U nás môžete staviť i na aktívny oddych, po ktorom budete perfektne zaspávať. Vydajte sa na jazero, ktoré sa nachádza v blízkosti Thermalparku Dunajská Streda. Využiť môžete loďky, ktoré sú na prenájom. Vychutnáte si tak krásny výlet a zároveň dáte zabrať svojim svalom.

Ak patríte medzi nadšencov športov, potešia vás športové ihriská, ktoré sa nachádzajú v samotnom areáli letného kúpaliska. Zahrajte si volejbal alebo pingpong. Pre deti máme pripravené cvičenie vo vode s animátormi. Užijú si nielen skvelú zábavu, ale naučia sa i množstvo nových cvikov, ktoré môžu podporiť ich pozitívny vzťah k pravidelnému pohybu v neskoršom veku.

Letné kúpalisko vám ponúkne množstvo nápadov, ako efektívne stráviť svoj voľný čas. Poteší nás, ak sa k nám budete vracať zas a znova. V ponuke vždy objavíte skvelé atrakcie, ktoré ocenia dospelí i deti. Letné kúpalisko Thermalpark Dunajská Streda oplýva množstvom zábavy a zároveň poskytuje svojim návštevníkom liečivé účinky termálnej vody. U nás si oddýchnete i zažijete množstvo dobrodružstiev.

Neviete kam na letné prázdniny? Rozhodne sa zastavte v Thermalparku Dunajská Streda

Návšteva letného kúpaliska je počas letných prázdnin nevyhnutnosťou. Viaže sa s ňou množstvo príjemných spomienok a nik si ju nebudete chcieť nechať uniknúť. Thermalpark Dunajská Streda je ideálnym miestom na letné prázdniny, ktoré by ste tento rok rozhodne mali navštíviť. Máme pripravené atrakcie, ktoré potešia deti i rodičov. Nech už sú vaše záľuby akékoľvek, v Thermalparku Dunajská Streda si ich vychutnáte do sýtosti. Myslíme na vás v prípade, že ste sa rozhodli dať toto leto prednosť predovšetkým leňošeniu a pohodovo stráveným chvíľam voľného času.

Ak vo vašom prípade dostáva hlavné slovo aktívne trávenie voľného času, rovnako máme pre vás množstvo nápadov. Naše športové ihriská čakajú na to, kedy ich objavíte. Po dni plnom pohybu rozhodne oceníte možnosť dopriať svojmu organizmu masáž alebo si vyberiete zo širokej ponuky sáun.

Termálna voda má na organizmus úžasné účinky a letné kúpalisko Thermalpark Dunajská Streda rozhodne vie, ako ich poskytnúť svojim návštevníkom. Návšteva u nás bude zlatým klincom vašich letných prázdnin. Ste vítaní či už sa rozhodnete u nás stráviť letnú dovolenku alebo pokojný víkend. Spoznajte letné kúpalisko v úplne novom svetle – s množstvom dobrej zábavy i s kvalitnými službami pre všetky vekové kategórie.

apartmany-termal-dunajska-streda-ubytovanie

Apartmány Termal

Apartmánové domy Termál ponúkajú ubytovanie v priamom susedstve THERMALPARKU Dunajská Streda. S THERMALPARKOM nás spája prepojovacia chodba, ktorá zaručí našim klientom pohodlný prístup do jeho priestorov v lete aj v zime.

Zdieľaj tento článok

jarny-wellness-pobyt-dunajska-streda

WELLNESS POBYT