Skip to content
REZERVUJTE TERAZ A GARANTUJEME VÁM TIE NAJLEPŠIE CENY !

Thermalpark Dunajská Streda – vybavenie, parkovanie a najčastejšie otázky

Thermalpark Dunajská Streda – vybavenie, parkovanie a najčastejšie otázky 

Po náročnom dni i za novými zážitkami. Relax i dobrodružstvo. Sú mnohé spôsoby, ktorými môžeme definovať Thermalpark Dunajská Streda. Pre každého stelesňuje niečo iné. Nemôžeme sa čudovať. Thermalpark Dunajská Streda, rozprestierajúci sa na 18 hektároch, ponúka rôznorodé využitia voľného času, takže je takmer nemožné, aby ste si svoj pobyt dosýta neužili. Vodné športy, bazény, športové ihriská i neodolateľné lahôdky čakajú, kým ich objavíte. Dnes sme si pre vás pripravili sprievodcu, ktorý vás celým Thermalparkom Dunajská Streda prevedie. Veríme, že si počas svojho pobytu vytvoríte množstvo nových spomienok. Pohodlne sa usaďte a objavte jeden z najlepších thermalparkov na Slovensku. 

Vybavenie Thermalparku Dunajská Streda – čo u nás môžete objaviť? 

Thermalpark Dunajská Streda disponuje hneď niekoľkými vonkajšími a vnútornými bazénmi. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie, nehovoriac o športovcoch i rekreantoch. V našom komplexe objavíte 6 vonkajších a 4 vnútorné bazény:


  • Rekreačný bazén 
  • Detský bazén so šmykľavkou 
  • Veľkýzážitkovýbazén 
  • Wellness bazén (interiérový) 
  • Vnútorný rekreačný bazén (interiérový) 
  • Baby detský bazén (interiérový) 
  • Taliansky bazén s vírivkou 
  • Rotunda (interiérová i exteriérová časť)
  • Kľudovýbazén

Samozrejmosťou je detský bazén a bazén pre najmenšie deti, ktorý zaručí, že si svoj pobyt vychutná naozaj každý. Pripravené sú i tobogany, ktoré sa postarajú o zábavu a doladia celkový zážitok z návštevy Thermalparku Dunajská Streda. 

Myslíme i na tých, ktorí plánujú v Thermalparku Dunajská Streda relaxovať a načerpať nové sily. V Kľudovom vonkajšom bazéne a v bazéne Rotunda (interiérová i exteriérová časť) sa nachádza termálna voda, ktorá vám umožní posunúť svoj oddych na novú úroveň a povzbudí vaše zdravie. Využiť môžete i masáže, ktoré vám pomôžu uvoľniť svoju myseľ i extrémne namáhané skupiny svalov. Masáž si môžu dopriať i vaše deti – Thermalpark Dunajská Streda ponúka svojim návštevníkom špeciálne jemné masáže, ktoré sú vhodné i pre citlivý detský organizmus. 

Ak patríte medzi ľudí, ktorí často bojujú so zápalmi dýchacích ciest, astmou alebo alergiou, neváhajte využiť našu soľnú kabínu. Vzduch v nej je nasýtený molekulami soli, ktoré pomáhajú bojovať proti častým zápalom a sú skvelé pre podporu zdravia vašich dýchacích ciest. Kabína je vhodná i pre odbúranie stresu a zlepšenie kvality spánku. Jej použitie rozhodne neoľutuje. 

V Thermalparku Dunajská Streda sa nachádza i známy saunový svet, ktorý môžete navštíviť aj bez vstupu k samotným bazénom. Liečivé účinky sauny sú známe už po generácie a ak ste ich doteraz nepocítili na vlastnej koži, je pravý čas túto situáciu zmeniť. Sauna môže pomôcť vášmu organizmu lepšie sa vyrovnať s odbúraním toxických látok, zlepšuje celkovú regeneráciu vášho tela a v neposlednom rade je skvelým prostriedkom pre podporu imunitného systému. Posledné roky nás naučili, že imunitný systém sa neoplatí podceňovať. Príďte ho posilniť priamo k nám. Teplo v saune vám pomôže správne zregenerovať telo i myseľ. 

Možnosti stravovania v Thermalparku Dunajská Streda

V Thermalparku Dunajská Streda máte k dispozícii i stravovacie zariadenia, ktoré ponúkajú teplé i studené nápoje, lokálne špeciality i dobroty, ktoré si tradične spájame s návštevou kúpaliska. Len málo ľudí dokáže odolať vôni zlatistého langoša, ktorý priam zvádza k zahryznutiu. Neodolávajte a vyskúšajte dobroty, ktoré sme si pre vás v Thermalparku Dunajská Streda pripravili. Pre milovníkov zdravších prevedení máme pripravené grilované ryby, ktoré rovnako dokážu pohladiť chuťové poháriky. 

V areáli Thermalparku sa nachádza veľká klimatizovaná reštaurácia, ktorá je návštevníkom k dispozícii počas bežných otváracích hodín (9:30 až 20:30). Počas letných dní sú však návštevníkom k dispozícii i stánky rozmiestnené po celom areáli Thermalparku Dunajská Streda. Vychutnať si v nich môžete osviežujúcu zmrzlinu i tradičné špeciality. Svoj výber rozhodne nebudete ľutovať. 

Zdroje pitnej vody sú v Thermalparku Dunajská Streda strategicky rozmiestnené. Ich prevádzka sa však riadi aktuálnymi opatreniami, ktoré súvisia s prevenciou proti ochoreniu COVID-19. 

Parkovanie v blízkosti Thermalparku Dunajská Streda je samozrejmosťou 

Ak ste sa rozhodli pre výlet do Thermalparku Dunajská Streda, nemusíte mať obavy ani z parkovania. V blízkosti Thermalparku sa nachádza rozľahlé parkovisko, ktoré je našim klientom k dispozícii počas všedných dní i víkendov. Parkovisko je spoplatnené – za celý deň zaplatíte 2 €. 

Využiť môžete i kemping nachádzajúci sa v našej blízkosti, ktorý je vhodnou voľbou najmä pre dobrodruhov. 

Kemping v Thermalparku Dunajská Streda je vybavená hneď niekoľkými sociálnymi zariadeniami a je umiestnený v pokojnej časti v blízkosti z jazera. Z kempingu je možné dostať sa priamo k bazénom. 

Možnosti ubytovania v Dunajskej Strede

V areáli Thermalparku sa nachádzajú moderné, plne vybavené Apartmany Termal***, ktoré potešia dokonca aj tých, ktorí si chcú stravu pripravovať sami. Izby v tomto novom ubytovacom zariadení sú vybavené kuchynskou linkou, v ktorej nájdete všetko potrebné. Apartmany Termal*** vynikajú vysokým štandardom služieb. Ubytovacie zariadenie sa riadi platnými vládnymi nariadeniami. Návštevníci Apartmanov Termal*** získajú neobmedzený prístup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov počas celého svojho pobytu. 

Najčastejšie otázky a odpovede v Thermalparku Dunajská Streda


Je možné v areáli Thermalparku zakúpiť plavky, uteráky a iné plavecké potreby?
Áno, túto možnosť naším klientom ponúkame. V hlavnej budove sa nachádza darčekový obchod, v ktorom zakúpite plavky, plavecké potreby a uteráky. Nájdete v ňom i ďalšie darčekové predmety, ktoré sa stanú skvelou pripomienkou vášho pobytu u nás. Nemusíte sa obávať, že si bazény 

neužijete, ak zabudnete niektoré veci doma. Klienti nášho hotela Thermalpark majú k dispozícii i mäkučké župany. 

Akým spôsobom je možné platiť v areáli? 

V areáli Thermalparku Dunajská Streda môžete pohodlne platiť hneď niekoľkými spôsobmi. V hlavnej budove je možné platiť platobnou kartou a hotovosťou. V stánkoch nachádzajúcich sa v Thermalparku môžete zaplatiť hotovosťou. V prípade, že ste členom Thermal Clubcard, môžete platiť i náramok. V takom prípade je okrem členstva potrebné na členskú kartu vložiť určitý kredit. Suma kreditu začína na 20 €. 

Ak náhodou celý svoj kredit neminiete počas jednej návštevy, využiť ho môžete pri ďalších návštevách. Kredit neprepadne. Zostatok na svojej karte vždy overíte tak, že ju priložíte k Infoterminálu, ktorý sa nachádza na niekoľkých miestach v Thermalparku Dunajská Streda. 

Je potrebné prenajať si ležadlo? 

Rovnako ako tobogany, i ležadlá sú spoplatnené. Avšak, kým tobogany sa riadia aktuálnym cenníkom, ktorá objavíte na stránkach, ležadla je možné prenajať si na celý deň za sumu 2 €. Od 17:00 je navyše cena ležadla znížená na 1 €. Ležadlo si môžete prenajať pri pokladni, ktorá sa nachádza pri vchode, alebo v stánkoch (Ice n’go a Algida). 

Sú v Thermalparku k dispozícii i skrinky na uloženie osobných vecí? 

Áno, tieto skrinky k dispozícii sú. Avšak, v Thermalparku Dunajská Streda sa nachádza obmedzený počet týchto skriniek. V prípade naplnenia kapacity nie je možné túto službu využiť. Skrinku je možné otvoriť pomocou čipového náramku, ktorý dostane návštevník pri zakúpení vstupenky. Náramok sa priloží na čítačku, ktorá je umiestnená na boku panelov so skrinkami. Skrinky objavíte na prízemí a v suteréne hlavnej budovy. Počas hlavnej sezóny sú k dispozícii i skrinky, ktoré sa nachádzajú v areáli pri hygienickom bloku. 

Ako funguje čipový náramok? 

Čipová náramok získa návštevník pri kúpe vstupenky. Je určený na otváranie skriniek a zároveň umožňuje overenie si celkového času stráveného v areáli Thermalparku Dunajská Streda pri časovo obmedzených vstupenkách. Náramok je potrebné priložiť k Infoterminálu, ktorý sa nachádza na 

viacerých miestach. Časovo obmedzená vstupenka je platná na určitú dobu. V prípade jej prekročenia je potrebné uhradiť poplatok 0,5 € za každú načatú hodinu. 

V prípade, že sa stanete členom vernostného programu Clubcard, môžete svoj čipový náramok využívať i na platbu za rôzne služby. 

Saunový svet a masáže sú v cene vstupného? 

Ak sa rozhodnete využívať saunový svet a masáže, je potrebné uhradiť sumu za tieto služby zvlášť. Výhodou je, že saunový svet si môžete užiť aj bez vstupu k bazénom. 

apartmany-termal-dunajska-streda-ubytovanie

Apartmány Termal

Apartmánové domy Termál ponúkajú ubytovanie v priamom susedstve THERMALPARKU Dunajská Streda. S THERMALPARKOM nás spája prepojovacia chodba, ktorá zaručí našim klientom pohodlný prístup do jeho priestorov v lete aj v zime.

Zdieľaj tento článok

jarny-wellness-pobyt-dunajska-streda

WELLNESS POBYT