Skip to content
REZERVUJTE TERAZ A GARANTUJEME VÁM TIE NAJLEPŠIE CENY !

Wellness pobyt cez jarné prázdniny – zážitky pre deti v aquaparku Dunajská Streda

Wellness pobyt cez jarné prázdniny – zážitky pre deti v aquaparku Dunajská Streda

Jarné prázdniny sa k nám blížia rýchlosťou blesku a mnohé deti sa už nevedia dočkať. Na chvíľu sa oslobodia od povinností všedného dňa, učebnice zmiznú zo stola a nastane čas na zábavu. Pre rodičov však znamenajú jarné prázdniny potrebu vytvorenia nových aktivít. V aquaparku Dunajská Streda si deti i rodičia počas jarných prázdnin rozhodne prídu na svoje. Objavte nové aktivity, načerpajte energiu a vychutnajte si perfektne strávený čas so svojimi deťmi. Dnes vám prinášame hneď niekoľko dôvodov, prečo počas jarných prázdnin vyraziť do Dunajskej Stredy. Môžeme vám zaručiť, že svoje rozhodnutie nebudete ľutovať. Vaše deti si užijú tie najlepšie jarné prázdniny a budú sa sem chcieť vracať zas a znova.

Aquapark Dunajská Streda je stvorený pre wellness pobyt s deťmi

V aquaparku Dunajská Streda môžete stráviť čas už s tými najmenšími. Pre tento účel je vybudovaný BABY detský bazén, ktorý umožní i vašim najmenším deťom užiť si váš pobyt naplno. Hĺbka bazénu je len 25 cm a voda dosahuje príjemnú teplotu v rozmedzí 29–30°C. Pre väčšie deti je pripravený väčší detský bazén, ktorého súčasťou je šmykľavka. Deti však môžu využívať všetky bazény, ktoré sa v aquaparku Dunajská Streda nachádzajú – bohatý výber ich rozhodne presvedčí o tom, že to budú ich najlepšie jarné prázdniny.

Vyberie si rozhodne každý. Či už hľadáte dobrodružstvo, alebo je vaším hlavným cieľom oddych a načerpanie nových síl, máme niečo pre každého. Deti si užijú príjemne strávený čas a zároveň im doprajete dostatok plnohodnotného pohybu, ktorá je pre ich vývoj kľúčový. Nepochybujeme o tom, že každé dieťa má svoje špeciálne preferencie a dáva prednosť inému typu zábavy. Ponuka v aquaparku Dunajská Streda je však rôznorodá a deti si rozhodne vytvoria zážitky, ktoré premenia tohtoročné jarné prázdniny na nezabudnuteľný zážitok. Vnútorné i vonkajšie bazény sú vám k dispozícii.

Oddych aj pre rodičov – jarné prázdniny si predsa zaslúži každý z nás

Myslíme i na dospelých. Ak ste sa rozhodli vyraziť na jarné prázdniny so svojimi deťmi, ale zároveň si chcete dopriať i chvíľu pre seba, využiť môžete náš wellness, ktorý vám poskytne vynikajúci oddych a umožní vám načerpať nové sily. Na chvíľu myslite len na seba a doprajte si prémiovú masáž, ktorá vám umožní relaxovať na úplne novej úrovni. Wellness v Dunajskej Strede je známy kvalitnými masážami.

Na masáž s vami pokojne môžu zájsť i vaše deti. Masáž je považovaná za skvelú formu relaxácie a zároveň umožňuje uvoľnenie namáhaných svalových partií. Sedenie v školskej lavici i nosenie ťažkej školskej tašky si na deťoch vyberajú svoju daň. Práve z toho dôvodu je skvelým krokom staviť na jemnú masáž, ktorá detský organizmus nezaťažuje a umožňuje mu lepšie relaxovať i precvičiť skupiny svalov, ktoré sú pri každodenných aktivitách zaťažené. V prípade, že sa vaše dieťa venuje profesionálnemu športu, masáž je skvelou možnosťou, ako posunúť regeneráciu o level vyššie.

Wellness si môžete vychutnať spoločne. Je vhodným trávením času predovšetkým pre staršie deti. Ak vaše dieťa čaká dôležitá skúška, na ktorú sa musí pripravovať, wellness pobyt sa môže stať prostriedkom i na odbúranie stresu.

Z jarných prázdnin sa môže stať i ideálny čas na podporu zdravia

Pozná to každý rodič. S nástupom do škôlky alebo školy sa u detí prejavuje jedna viróza za druhou. Jarné prázdniny sú pre mnohé deti obdobím, kedy sa zotavujú po prekonaných ochoreniach. Tento rok však môžete jarné prázdniny naplánovať tak, aby si deti užili zábavu a zároveň podporili svoje zdravie. V thermalparku Dunajská Streda máte k dispozícii soľnú kabínu, v ktorej je udržiavaná konštantná teplota a vlhkosť. Vzduch je nasýtený molekulami soli, ktorých vdychovanie je kľúčové pri liečbe zápalov dýchacích ciest.

Soľná kabína umožňuje skvelý relax a je zároveň navrhnutá tak, aby podporovala zdravie dýchacích ciest. Ak vaše dieťa často trpí zápalmi priedušiek a zníženou imunitou, soľná kabína môže byť tým správnym riešením. Je vhodnou možnosťou i pre alergikov a tých, ktorí trpia astmou. Zároveň ju však môžete využiť i v prípade, že netrpíte žiadnym ochorením. Soľná kabína podporuje celkové zdravie organizmu a je vhodná i pre zlepšenie kvality spánku a zvýšenie odolnosti voči stresu.

Vyrazte so svojimi deťmi za odpočinkom, ktorý zároveň podporí zdravie ich organizmu. O svoje zdravie by sme mali dbať už od útleho veku a zvyky, ktoré nás naučia naši rodičia, sú v tomto smere kľúčové. Jarné prázdniny sa tento rok môžu premeniť na čas plný zážitkov i regenerácie.

Deti si užijú počas jarných prázdnin i vodné športy

Ak patríte medzi milovníkov aktívneho životného štýlu, pobyt v aquaparku Dunajská Streda je pre vás počas jarných prázdnin tým pravým zážitkom. Pre milovníkov vodných športov máme pripravenú bohatú ponuku, ktorá nadchne deti i dospelých. Samozrejmosťou sú športové ihriská, ktoré v prípade pekného počasia umožňujú aktívne trávenie voľného času. Jarné prázdniny tak budú miestom na aktívny odpočinok, ktorý si vychutnáte s celou rodinou.

Samozrejmosťou sú i animácie, ktoré sú vyhľadávané všetkými vekovými kategóriami. Doprajte deťom cvičenie v bazéne a možno vás prekvapí, čo všetko sa počas jarných prázdnin naučili. Nepochybujeme o tom, že si odnesú skvelé zážitky.

Wellness pobyt s deťmi je skvelá forma aktívneho oddychu

Jarné prázdniny sú v mnohých prípadoch povinnou jazdou, počas ktorej rodičia riešia, ako deťom vyplniť voľný čas. V aquaparku Dunajská Streda si však každý môže nájsť aktivitu, ktorá ho baví. A ak náhodou budete chcieť na pár dní svoj program zmeniť, vyrazte do prírody a objavujte okolie po vlastných i na bicykli. Čas, ktorá strávite so svojimi deťmi je nenahraditeľný a nedá sa oceniť žiadnou menou. Spoločne si vytvoríte zážitky. Tieto jarné prázdniny vo vašej mysli rozhodne ostanú.

Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a premeňte prázdniny na niečo viac ako len na sledovanie televízie. Aktívny oddych prospeje každému z vás. Pre deti je pohyb kľúčový i pre správny rast a vývoj svalov a kostí. Práve jarné prázdniny sa môžu stať pre deti správnym stimulom pre objavenie nových pohybových aktivít. Hodiny telesnej výchovy množstvo z nich berie ako nutné zlo. Prirodzený pohyb v novom prostredí im však umožní nájsť aktivity, pre ktoré sa nadchnú. Môžu objaviť šport, ktorý im pomôže udržať zdravé telo i myseľ. Tieto jarné prázdniny budú pre nich rozhodne nezabudnuteľné.

Nechajte plánovanie vášho wellness pobytu aj na deti

V dospelosti máme často tendenciu vytvárať na každú situáciu plán. Umožňuje nám to byť efektívny a mať situáciu pod kontrolou za každých okolností. Niekedy je však lepším krokom staviť na spontánnosť. Jarné prázdniny sú toho jasným dôkazom. Dovoľte deťom počas jarných prázdnin prejaviť svoju osobnosť.

Dovoľte im, aby každý deň počas jarných prázdnin naplánovali jednu aktivitu, ktorej sa chcú venovať. Možno vás prekvapí, koľko zábavy a skvelých chvíľ si spolu užijete. Mať presný plán môže byť v niektorých okamihoch viac na škodu – a počas jarných prázdnin sa efektívnym trávením voľného času skutočne nemusíme trápiť.

Vyrazte na tohtoročné jarné prázdniny do aquaparku Dunajská Streda. Objavte naše atrakcie a vychutnajte si krásne strávený voľný čas. Aktívny oddych pomôže malým i veľkým načerpať množstvo novej energie. Zároveň si vytvoríte spomienky, ktoré vás budú sprevádzať už navždy. Doprajte deťom jarné prázdniny, ktoré si skutočne vychutnajú. Staviť môžete i na podporu zdravia a wellness, vytvoriť nové návyky a vypnúť od každodennej rutiny. Nepochybujeme o tom, že si svoj čas v aquaparku Dunajská Streda skutočne užijete. Veríme, že sa sem budete s radosťou vracať zas a znova a jarné prázdniny nebudú tie jediné, ktoré u nás strávite.

apartmany-termal-dunajska-streda-ubytovanie

Apartmány Termal

Apartmánové domy Termál ponúkajú ubytovanie v priamom susedstve THERMALPARKU Dunajská Streda. S THERMALPARKOM nás spája prepojovacia chodba, ktorá zaručí našim klientom pohodlný prístup do jeho priestorov v lete aj v zime.

Zdieľaj tento článok

jarny-wellness-pobyt-dunajska-streda

WELLNESS POBYT