Skip to content
REZERVUJTE TERAZ A GARANTUJEME VÁM TIE NAJLEPŠIE CENY !

Potrebujete oddych a hľadáte ubytovanie na Slovensku?

Jeden hektický deň strieda druhý. Množstvo práce a každodenných povinností si na našom zdraví vyberá svoju daň. Dnes často hovoríme o zdravom životnom štýle, ale pravdou je, že ho chápeme predovšetkým z pohľadu stravy a cvičenia. Zdravý životný štýl je však oveľa obsiahlejšou tematikou a je príliš jednoduché obmedziť ho len dve časti. Faktom je, že dôležitú oporu zdravého životného štýlu predstavuje oddych, regenerácia a spánok. Nezáleží na veku – oddych potrebuje každý z nás. Vystúpte na chvíľu zo zaužívanej rutiny a doprajte si správny relax. Nemusíte ísť ďaleko. Slovensko je nádherná krajina skrývajúca množstvo miest, ktoré stojí za to objaviť. Vyrazte na dovolenku – ubytovanie na Slovensku je jednoduchou záležitosťou, ak viete, čo máte hľadať.

Dovolenka, ktorú máte na dosah – ubytovanie na Slovensku podporí domáci cestovný ruch

Celosvetová pandémia poriadne zamávala s plánmi mnohých cestovateľov. Prísnejšie podmienky na vstup do krajiny i obmedzenia z dôvodov testovania. A pritom skvelá dovolenka sa nachádza na dosah. Slovensko je malebnou krajinou s množstvom čarokrásnych miest. Prírodné i kultúrne bohatstvo našej krajiny je skutočne obrovské. Zamerajte sa tento rok práve naň a rozhodne nebudete ľutovať.

Na Slovensku sa môžete vydať za dobrodružstvom i oddychom. Krásna príroda je nepochybne veľkým lákadlom. Do našich národných parkov môžu vyraziť nadšenci milujúci adrenalín i krásnu prírodu. Moderné wellness centrá zas ulahodia milovníkom rozmaznávania. Nepochybujeme o tom, že každý tu nájde to, čo práve hľadá. Oddych na mnoho spôsobov – i to je Slovensko.

Ak ste ešte nerozmýšľali nad dovolenkou na Slovensku, teraz nastáva ten správny čas. Ubytovanie na Slovensku vám dokáže poskytnúť štandard svetových rezortov s pohodlím a kvalitnými službami. Podpora domáceho cestovného ruchu navyše nikdy nebola dôležitejšia ako teraz. Spoločne sa rozvíjame a rastieme. Posúvame našu krajinu vpred. Na svoje si prídu rodiny s deťmi, páry i jednotlivci, ktorí sa rozhodli vyraziť za novými dobrodružstvami. Ubytovanie na Slovensku je navyše cenovo dosiahnuteľné a svoju letnú dovolenku si môžete pokojne predĺžiť. Obrovský počet miest a atrakcií umožní vybrať si i tým najnáročnejším.

Slnečný juh Slovenska má pre vás dovolenku, ktorú si skutočne môžete užiť naplno

Ak ste mali tento rok v pláne vyraziť si k moru, ale vaše plány sa museli nečakane zmeniť, nevešajte hlavu. Slnečný juh Slovenska má pre vás pripravené krásne počasie, skvelý výber bazénov, atrakcie i ubytovanie na Slovensku s bazénom. Je len na vás či vyrazíte na krátky výlet a pripravíte si ochutnávku jednotlivých služieb, alebo sa rozhodnete pre dlhšiu a skutočnú letnú dovolenku.

 Nie sú to len bazény a služby, ktoré vás na juh Slovenska prilákajú. Nie je žiadnym tajomstvom, že juh Slovenska oplýva obrovským bohatstvom. Tým sú termálne pramene. Termálna voda je už od dávnych vekov známa svojim mimoriadnym vplyvom na organizmus ľudí. Už naši predkovia vyhľadávali miesta, kde termálne pramene vyvierali a pripisovali im zvláštnu, liečivú moc. Dnes to nie je iné, len máme k dispozícii viac vedecky overených faktov. Pravdou je, že minerálna voda vyniká vysokým obsahom solí a je oslobodená od znečistenia priemyselnými chemikáliami a baktériami.

Priaznivo splýva napríklad na pokožku – pomáha ju liečiť od ťažkých stavov akné a ekzémov. To je dôvodov, prečo kozmetický priemysel uzavrel silu termálnej vody do fľaštičky. Tento rok si však môžete dopriať liečbu priamo kúpaním v termálnej vode. Rovnako priaznivo však termálna voda vplýva i na artritídu. Jej silu môžete využiť i pri podpore regenerácie namáhaných svalov. Kúpeľ v termálnej vode sa odporúča i v prípade, že potrebujete zlepšiť kvalitu svojho spánku alebo sa zotavujete po chorobe.

A samozrejme, nesmieme zabúdať ani na našu psychiku. V tomto prípade je termálna voda rovnako dôležitá ako správny oddych. Juh Slovenska je tou správnou zastávkou, ak potrebujete načerpať nové sily a poriadne si oddýchnuť. Vaše telo sa vám za správnu regeneráciu rozhodne odvďačí. Oddychom bojujete proti syndrómu vyhorenia, ktorý môže zasiahnuť akékoľvek zamestnanie a povolanie. Ubytovanie na Slovensku s bazénom je v našej južnej časti jednoduché – stačí len vedieť, čo máte hľadať.

Thermalpark Dunajská Streda – ubytovanie na Slovensku s bazénom

Thermalparku Dunajská Streda je v mnohých ohľadoch obrovským prekvapením. Nájdete tu hneď niekoľko bazénov, ktoré sú naplnené termálnou vodou, atrakcie a skvelú kvalitu služieb. Je pripravený pre každého – či už cestujete osamote alebo sa chystáte na výlet s celou rodinou. Okrem toho – Thermalpark Dunajská Streda nie sú len bazény a tobogany. V ponuke objavíte to svoje, nech už je dôvod vašej cesty akýkoľvek.

K dispozícii máte interiérové i exteriérové bazény, v ktorých objavíte termálnu vodu vyvierajúcu z hĺbky 1 600 metrov. Je bohatá na minerálne látky v podobe sodíka, draslíka, horčíka, vápnika a mnohých ďalších. Niet pochybností o tom, že termálna voda je jeden z najväčších pokladov Žitného ostrova. Má obrovský vplyv na podporu zdravia organizmu.

 Okrem bazénov plných termálnej vody má však Thermalpark Dunajská Streda i ďalšie body, ktoré počas svojej dovolenky oceníte. Faktom je, že ju môžete navštíviť počas celého roka. Interiérové bazény sú vám k dispozícii vždy. Ak sa rozhodnete do týchto končín vyraziť v zime, rozhodne nevynechajte osvieženie v Thermalparku Dunajská Streda. Prídete si tu na voje počas leta i zimy. Ak hľadáte príjemný wellness, ste na správnom mieste. Thermalapark Dunajská Streda má pre svojich návštevníkov pripravené sauny i skvelé masáže, ktoré pomôžu uvoľniť namáhané svalstvo i odbúrať nahromadený stres. Na chvíľu môžete vypnúť a vychutnať si masáž, ktorá vášmu organizmu nepochybne prospeje. Výhodou je, že na masáž s vami môžu vyraziť i vaše deti – jemná maáž je určená špeciálne pre ne. Detský organizmus je počas bežných školských dní zaťažovaný školskou taškou, ktorá je príliš ťažká. Uvoľnenie svalstva skvelo podporí i regeneráciu po športových výkonoch.

Ubytovanie na Slovensku – ubytujte sa v moderných apartmánoch

Ak sa Dunajská Streda stane miestom pre vašu letnú dovolenku, ubytovanie máte na dosah. V okolí sa nachádza hneď niekoľko možností, ktoré môžete využiť. Medzi najzaujímavejšie patria rozhodne moderné a krásne Apartmány, ktoré sa pýšia malebným prostredím. Apartmány sú vhodnou možnosťou pre rodiny s deťmi i páry, ktoré sa rozhodli vyraziť na oddychový výlet.

V mnohých prípadoch prevláda názor, že ubytovanie na Slovensku nedosahuje svetový štandard. Táto informácia však rozhodne nie je pravdivá. Ubytovanie na Slovensku vám môže poskytnúť skvelé služby, krásne prostredie a neopakovateľné zážitky. Apartmány vám ponúknu krásne prostredie, v ktorom bude radosť sa prebúdzať. V Thermalparku Dunajská Streda si môžete dopriať kúpeľ v termálne vode, staviť na soľnú kabínu, ktorá podporí zdravie vašich dýchacích ciest, a celkový zážitok podporiť profesionálnymi masážami alebo návštevou sauny. Váš organizmus bude ako znovuzrodený. V našich apartmánoch sa vyspíte doružova a druhý deň budete pripravený na nové a nezabudnuteľné dobrodružstvá. Ubytovanie na Slovensku je dostupné pre každého

Prečo staviť na ubytovanie na Slovensku?

Ubytovanie na Slovensku máte na dosah. Zažiť môžete krásnu dovolenku priamo vo svojej vlasti a užiť si skvelé dobrodružstvá. Ubytovanie n Slovensku vám poskytne štandard, ktorý je porovnateľný so zahraničnými destináciami. Naša krajina ukrýva množstvo krásnych miest, ktoré často zostávajú neobjavené. Tohtoročnou dovolenkou na Slovensku však môžete podporiť nielen domáci cestovný ruch, ale i svoje zdravie. Stavte na ubytovanie na Slovensku v blízkosti termálnych prameňov a vychutnajte si účinky termálnej vody na svoj organizmus.

Výhody ubytovania na Slovensku:

  • máte ho na dosah
  • je cenovo dostupné
  • nachádza sa v blízkosti kultúrnych a prírodných pokladov
  • objavíte čaro našej krajiny, ktoré ste možno doteraz nepoznali
  • skvelo si oddýchnete
  • objavíte vysokú kvalitu služieb

Tento rok je ten správny čas vyraziť za dobrodružstvom k nám. Ubytovanie na Slovensku nikdy nebolo dostupnejšie. Objavíte krásne kúty našej krajiny, o ktorých ste doteraz ani netušili.

apartmany-termal-dunajska-streda-ubytovanie

Apartmány Termal

Apartmánové domy Termál ponúkajú ubytovanie v priamom susedstve THERMALPARKU Dunajská Streda. S THERMALPARKOM nás spája prepojovacia chodba, ktorá zaručí našim klientom pohodlný prístup do jeho priestorov v lete aj v zime.

Zdieľaj tento článok

jarny-wellness-pobyt-dunajska-streda

WELLNESS POBYT